یکشنبه ۱۴۰۰/۰۵/۰۳

سعیدی:

دوره آموزش غیرحضوری پیشرفته نرم‌افزار اکسل در شهرداری قزوین برگزار شد

مهران سعیدی، مدیر سرمایه انسانی شهرداری قزوین از برگزاری دوره آموزش غیرحضوری اکسل در سطح پیشرفته ویژه مدیران و کارشناسان شهرداری قزوین خبر داد.

به‌گزارش روابط عمومی معاونت برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری قزوین، سعیدی گفت: دوره آموزش غیرحضوری اکسل به‌مدت 40 ساعت و با حضور 292 شرکت‌کننده توسط اداره ارزشیابی و توانمندسازی کارکنان مدیریت سرمایه انسانی برگزار شد.

سعیدی هدف از برگزاری این دوره را دانش‌افزایی و آشنایی مدیران و کارشناسان شهرداری قزوین با امکانات و ابزارهای پیشرفته نرم‌افزار اکسل عنوان کرد و افزود: کارگاه آموزش اکسل پیشرفته با ارائه سرفصل‌هایی نظیر فرمول‌نویسی حرفه‌ای، انواع آدرس‌دهی در فرمول‌نویسی، بررسی توابع، کار با ابزارها و تم‌های اکسل، حفاظت و امنیت فایل‌ها، کار با ماکروها و کنترل‌های پیشرفته، کدنویسی و... به‌منظور بهره‌مندی در ارائه خدمات بهتر به شهروندان برگزار شد.

مدیر سرمایه انسانی شهرداری قزوین تصریح کرد: این کلاس آموزشی به‌صورت غیرحضوری و در بستر سامانه جامع آموزش منابع انسانی (جام) برگزارشده است و درصورت اخذ نمره قبولی در آزمون بر خط، شرکت‌کنندگان موفق به دریافت گواهینامه آموزشی از معاونت برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری قزوین می‌شوند.

پایان پیام.

 

تصاویر مرتبط