پنجشنبه ۱۴۰۲/۰۹/۱۶

سید رضی مدیر منطقه یک شهرداری قزوین:

پروژه خانه فرهنگ چوبیندر 90 درصد پیشرفت فیزیکی دارد

سید رضی مدیر منطقه یک شهرداری قزوین خبر داد : پروژه خانه فرهنگ شهید دکتر علی رفیعی چوبیندر 90 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و در صورت تامین اعتبار تا پایان سالجاری به بهره برداری خواهد رسید.

  به گزارش روابط عمومی منطقه یک شهرداری قزوین؛ سید مهدی حاجی سید رضی در بازدید از این پروژه با اعلام این خبر افزود: احداث خانه فرهنگ چوبیندر از اقدامات مهم منطقه یک شهرداری قزوین و در راستای توسعه زیر ساخت های فرهنگی نواحی منفصل شهری است که در طبقات سه گانه از جمله نصب پنجره ها ،نازک کاری، سرامیک کاری و سفیدکاری در دست اجراست.

 

مدیر منطقه یک شهرداری قزوین مساحت زمین این خانه فرهنگ را 738 مترمربع و مکان آن را در خیابان توحید چوبیندر اعلام کرد و افزود: این پروژه در صورت تامین اعتبارات لازم تا پایان سال به بهره برداری خواهد رسید.

 

به گفته وی این پروژه با 1460 متر مربع زیر بنا دارای زیر زمین و دو طبقه ساختمان می باشد که شامل اتاقهای مادر و کودک ،کلاسهای آموزشی و سالن مطالعه است.

 

سید رضی در پایان افزود: این پروژه با اعتبار بیش از 145میلیارد ریال به منظور توسعه زیر ساختهای فرهنگی، ارتقا فرهنگ عمومی، تشویق و ترغیب جوانان به مطالعه و پر کردن اوقات فراغت دانش آموزان دردست ساخت است.

 

لازم به ذکر است؛ این پروژه در مدت 8 ماه با نظارت معاونت عمرانی منطقه یک شهرداری قزوین در حال اجرا می شود.

 

انتهای پیام/

تصاویر مرتبط